Solliciteer

Planner werkvoorbereider Amsterdam

Bedrijfsomschrijving

Deze organisatie is de jongste maar ook de snelstgroeiende BV van deze organisatie. Sinds januari van dit jaar zijn wij gevestigd op de nieuwe kantoorlocatie te Amsterdam West. Wij verzorgen de nazorg en garantie voor de Bouw. Daarnaast dragen wij zorg voor het dagelijks onderhoud van huurwoningen en maken wij de woningen verhuurklaar (mutaties). Onze klanten bestaan uit woningbouwcorporatie, VVE Beheerders en gemeentes. Ons team bestaat uit ruim 40 collega’s, bestaande uit onze timmerlieden, werkvoorbereiders en planners, projectleiders, uitvoerders, een projectadministrateur en een administratief medewerker. Wij zijn een jong team en ons bedrijf is nog volop in ontwikkeling. Zie jij het als een uitdaging om ons bedrijf naar een (nog) hoger niveau te tillen?


Functie omschrijving

Ben jij te omschrijven als klantgericht, nauwkeurig, besluitvaardig, stressbestendig, probleemoplossend en een teamplayer? Heb jij talent in plannen en organiseren? Dan ben jij het ontbrekende puzzelstukje in ons team.

Je gaat aan de slag als planner werkvoorbereider vanaf het kantoor in Amsterdam. Daarnaast zul je ook af en toe bij de opdrachtgever aanwezig zijn, bijvoorbeeld voor het bijwonen van een bouwvergadering. Ons werkgebied is de gehele, brede randstad (Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht, Flevoland). Samen met de andere werkvoorbereiders en planners ben je verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding van het mutatieonderhoud (verhuurklaar maken van woningen) en/of de planning van het dagelijks onderhoud. Zelfstandig of samen met een andere collega, ben je verantwoordelijk voor 1 opdrachtgever.

In deze rol ben je het dagelijks aanspreekpunt voor de opdrachtgevers, maar je hebt ook veel contact met huurders. Je plant zelfstandig de dag- of weekindeling van de timmerlieden, rekening houdend met deadlines. Je berekent de kostprijs aan de hand van het prijzenboek, stelt een offerte en een eventueel werkplan op. Je bestelt de benodigde materialen, draagt zorg voor een compleet projectdossier en stelt facturen op zodat deze door de financiële administratie direct kunnen worden verwerkt. Je voert veel telefoongesprekken op een dag en schakelt veel tussen verschillende werkzaamheden.

Je overlegt regelmatig met de uitvoerder. Je bespreekt knelpunten en doet voorstellen om knelpunten op te lossen. Samen zijn jullie een goed duo: jij verzorgt de planning en voorbereiding en de uitvoerder controleert op de juiste uitvoering van het werk.

Ons team bestaat uit zowel mannen als vrouwen met diverse studieachtergronden, van diverse leeftijden en verschillende ervaringsniveaus. Juist deze diversiteit in het team maakt ons sterk en helpt ons groeien.


Functie eisen

In de functie van planner werkvoorbereider is het van belang dat je beschikt over:
- Relevante werkervaring in een soortgelijke functie als planner of werkvoorbereider binnen het service- en mutatieonderhoud of de techniek,
- MBO of HBO diploma bouwkunde op zak hebt en op zoek bent je naar je eerste of tweede baan;
- Kennis hebt van de praktijk omdat je bijvoorbeeld timmerman/vrouw bent, maar graag de stap wil maken naar een kantoorfunctie (in dat geval is het wel van belang dat je goed kunt omgaan met de computer).


Arbeidsvoorwaarden

Wij bieden jou een uitdagende baan in een plezierige, informele en inspirerende werkomgeving waarin je jezelf, persoonlijk en vakinhoudelijk, optimaal kunt ontwikkelen. Daarnaast:

- Een goed salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bouw & Infra (UTA);
- Een uitstekende pensioenregeling en werknemersverzekeringen;
- Ruimte tot het volgen van opleidingen en diverse doorgroeimogelijkheden (bijvoorbeeld tot uitvoerder, projectleider of werkvoorbereider renovatie);
- Een laptop en mobiele telefoon van de zaak;
- Gezellige collega’s; die je als je dat leuk vindt ook buiten het werk om beter kunt leren kennen doordat er regelmatig gezellige of sportieve uitjes worden georganiseerd (bijvoorbeeld een gezamenlijke wintersportreis in 2020)
- Bij verlenging naar een contract voor onbepaalde tijd behoort een bedrijfsauto tot de mogelijkheden.


Sollicitatieprocedure

Is deze baan jou op het lijf geschreven? Wacht dan niet langer en reageer direct! Dit kan via de sollicitatiebutton 'solliciteer'. Mocht jij meer informatie over deze functie willen, neem dan contact met ons op via 030 - 2 33 11 44 of mail ons via potterstraat@u-bossuitzendbureau.nl

Aantal uur: 40.00
Plaats: ALMERE

Vacaturedetails

Vacaturenummer: 1758145 Plaats: ALMERE
Solliciteer